تحویل کالا

تحویل اکسپرس ماماتو در تهران

سفارش ‏‏هایی که با استفاده از سرویس ارسال اکسپرس تهران ارسال می‏ شوند،با قیمت 9.500 تومان برای شهر تهران تحویل میشود. بدیهی است که پرداخت در محل برای این سرویس فعال است. زمان تحویل سرویس اکسپرس ماماتو در تهران حداکثر 24 ساعت مبیاشد .

تحویل اکسپرس ماماتو در اصفهان

سفارش ‏‏هایی که با استفاده از سرویس ارسال اکسپرس اصفهان ارسال می‏ شوند،با قیمت 3.500 تومان برای شهر اصفهان تحویل میشود. بدیهی است که پرداخت در محل برای این سرویس فعال است . زمان تحویل سرویس اکسپرس ماماتو در اصفهان حداکثر 5 ساعت میباشد .

تحویل حضوری از ماماتو در اصفهان

جهت رفاه حال مشتریان خریداران اصفهان میتوانند به صورت حضوری خرید های خود را از انبار تحویل بگیرند. جهت هماهنگی با پشتیبانی 24 ساعته ما 09103143459 تماس حاصل فرمایید .

پست پیشتاز

سفارش ‏‏هایی که با استفاده از سرویس پست پشتاز ارسال می‏ شوند، با قیمت 8.000 تومان به سراسر کشور ارسال میشوند .
زمان تقریبی تحویل سفارش از طریق پست پشتاز بسته به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین ۲۴ تا 48 ساعت است
در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می توانید مرسوله خود از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر رهگیری کنید:
http://tntsearch.post.ir

پست سفارشی

سفارش ‏‏‏‏هایی که با استفاده از سرویس پست سفارشی ارسال می‏ شوند، امکان پرداخت هزینه در محل تحویل کالا را دارند و با قیمت 5.500 تومان به سراسر کشور ارسال میشوند .
زمان تقریبی تحویل سفارش از طریق پست سفارشی بسته به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین ۲۴ تا 72 ساعت است.
در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می توانید مرسوله خود از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر رهگیری کنید:
http://tntsearch.post.ir